Kariéra

  

SDĚLENÍ MIROSLAVA ŠKRABALA, předsedy představenstva

 Ing. Miroslav Škrabal

Lidé Krnovska,

dva roky tým garantů ve společnosti taneco, a.s. připravoval projekt, akvaponické farmy, vhodný pro PZ, Krnov, Červený dvůr II.

Naše právě otevřené webové stránky o tom přináší informace.

Jsem přesvědčen nejen o tom, že pracujeme na zcela novém směru v zemědělské výrobě a zpracování potravin, ale i o tom, že děláme správnou věc. Radost z tvoření motivovala tým k mimořádným výkonům, které posouvají projekt k dokonalosti, jsem za to vděčný. Opakovaně se mně v mysli vrací a potvrzuje výrok „ Dobro je tvořivé a zlo bořivé“. Slýchal jsem ho u nás doma často. Je důležitý pro chápání světa zvláště v dnešní době – pokud chcete být na straně dobra. Z těchto a dalších hodnot vzešla formulace příkazu nebo dohody:

DĚLEJ K DOKONALOSTI SPRÁVNOU VĚC

Ať příkaz nebo dohodu udílel, přijímal nebo uzavíral v historii lidstva kdokoli, pro mě je to nejúplnější a nejsrozumitelnější doporučení toho co, jak a proč mám dělat. Proto tato formulace bude nadále nejvyšší hodnotou a filosofií společnosti taneco, a.s. Jsem si vědom toho, že pro některé v podobě dohody a pro mnohé v podobě příkazu. 

Projekt předpokládá práci pro 200 zaměstnanců. Struktura pracovních pozic je zřejmá z přiložené tabulky. Každý zaměstnanec bude připravován na zvládnutí práce firemním školením – opakovaně a pravidelně. Rozum, svědomí a odpovědnost jsou základní hodnoty, s kterými se můžete pustit do realizace projektu společně s námi.

Přijměte mé pozvání a projevte předběžný zájem o některou z nabízených pracovních pozic.

 

Přeji krásné dny 

V úctě 

Ing. Miroslav Škrabal

Předseda představenstva

 

  

Zajímám se o uvedené pozice 

Více informací na prace@taneco.cz

Nabídka pracovních pozic